fb2
 

KONTAKT

Jeżeli stoisz przed podjęciem życiowej lub biznesowej decyzji lub masz już problem prawny wymagający natychmiastowego rozwiązania, skorzystaj z oferowanej przez nas profesjonalnej i wszechstronnej pomocy prawnika (windykacja należności, zastępstwo procesowe, negocjacje umów).

Kancelaria Prawna DCW
Dolnośląskie Centrum Wierzytelności
budynek ODRA TOWER
ul. Podwale 1 lokal 72,
50-043 Wrocław

+48 502 67 51 51,
biuro@dcw.wroclaw.pl
kancelaria@dcw.wroclaw.pl

NIP 882 115 61 15, REGON 891357137


Jesteśmy do Państwa dyspozycji pięć dni w tygodniu, a godziny swojej pracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Do tej pory zaufali nam przedsiębiorcy - spółki kapitałowe oraz osobowe, mniejsze podmioty gospodarczye prowadzone w różnego rodzaju formach prawnych. Prowadzimy wiele spraw Klientów indywidualnych, które traktujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy także na stronę Stowarzyszenia Pomocy Prawnej "MASZ PRAWO" »

Stowarzyszenie pozwoli Ci bezpłatnie, w szybki i łatwy sposób dowiedzieć się, jakie masz prawa. Z nami unikniesz żmudnego poszukiwania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Świadomość przysługujących nam praw jest niezmiernie ważna. Warto ją mieć przynajmniej w zakresie tak powszechnych sfer życia, jak: praca, zakupy, podróż czy rodzina.

Mapka dojazdu


Wyswietl wieksza mape