fb2
 

OFERTA KANCELARII DCW - DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM WIERZYTELNOŚCI

Kancelaria Prawna "D.C.W." świadczy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

cccSpecjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym, spółdzielczym, lokalowym i ochronie praw lokatorów. Proponujemy formę pomocy doraźnej oraz stałej, na podstawie umowy o świadczeniu usług. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Proponujemy formę pomocy doraźnej oraz stałej, na podstawie umowy o świadczeniu usług.   

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, która obejmuje doradztwo prawne w zakresie rozwiązywania problemów powstających przy prowadzeniu działalności gospodarczej, jak również reprezentowaniu interesów klienta na zewnątrz, w postępowaniach sądowych, administracyjnych, negocjacjach zmierzających do zawarcia umów. W swojej działalności stawiamy na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Kancelaria świadczy usługi poprzez:
- Sporządzanie pisemnych opinii w tym szczegółowych analiz i  porad
- Bezpośrednie porady prawne z danej dziedziny prawa
- Interpretacje dotyczące treści przepisów
- Konsultacje telefoniczne i za pomocą internetu
- Bezpośredniego uczestnictwa w spotkaniach
- Zastępstwa prawne i procesowe
- Stałą obsługę podmiotów gospodarczych

Doświadczeni pracownicy Kancelarii pomogą w przygotowywaniu pism i dokumentów, udzielą fachowej porady oraz przygotują potrzebne opinie i analizy. Dobry adwokat oferuje pomoc, na którą składa się doradztwo prawne oraz reprezentacja w sądzie w trakcie procesu.

Stałe podążanie za zmianami prawa umożliwia nam spełnianie oczekiwań Klientów i umacnianie pokładanego w nas zaufania. Wysoka jakość usług naszej Kancelarii sprawia, że mogą się Państwo czuć bezpiecznie, powierzając nam swoje problemy.

ggg