fb2
 

ZLECENIE ON-LINE

Za pośrednictwem internetu nasza Kancelaria świadczy usługi oraz porady prawne. W łatwy, dostępny sposób możecie Państwo skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników naszej Kancelarii. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wykupienia abonamentu lub korzystania z doraźnych porad w zależności od zaistniałej sytuacji.

 

ABONAMENT:

»Abonament za 1 miesiąc wynosi 450 zł.
»Abonament za 2 miesiące wynosi 700 zł.
»Abonament za 3 miesiące wynosi 1000 zł.

 

 

W ramach wykupionego abonamentu zapewniamy: porady prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego oraz prawa pracy.

W zależności od charakteru żądanej pomocy wynagrodzenie za wykonywane przez nas usługi kształtuje się następująco :

» Sporządzanie pisma procesowego rozpoczynającego postępowania oraz w toku postępowania, sporządzanie pism i umów stosowanych w obrocie gospodarczym i cywilnym - kwota 250 zł za jedno zlecenie obejmujące sporządzenie jednego pisma lub wzoru.
» Porady prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, lokalowego, spadkowego, prawa pracy - kwota 300 zł za poradę obejmującą jedno zagadnienie.

Zamówione usługi otrzymacie Państwo na wskazany przez siebie adres e-mail. Należności w zależności od wybranej opcji należy wpłacać na podany przez nas rachunek równocześnie ze zleceniem usługi.

Otrzymacie Państwo nadany numer identyfikacyjny, którym należy się posługiwać przy następnych zleceniach w przyszłości. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.   


ggg